Strona główna/Aktualności/Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo. Wspólna akcja SKP (..)

Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo. Wspólna akcja SKP z Policją.

22 Września 2021

Szanowni Państwo,

Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji kolejny raz wyszło z inicjatywą przeprowadzenia wspólnej akcji ze stacjami kontroli pojazdów, polegającej na sprawdzeniu prawidłowości ustawienia i stanu świateł w pojazdach.

Hasło akcji jest następujące: „Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo”. Założenie jest takie, żeby w trzy  soboty, tj. 24 października, 7 i 21 listopada, kierowcy mogli bezpłatnie sprawdzić stan i ustawienie świateł w swoich pojazdach.  Chodzi o to, aby zwrócić uwagę użytkowników na stan oświetlenia w ich pojazdach, w szczególności mając na uwadze obecne warunki drogowe, kiedy szybciej zapada zmierzch i często występują niekorzystne zjawiska atmosferyczne. Niewątpliwie jakość oświetlenia pojazdów bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Poza KG Policji i Polską Izbą Stacji Kontroli Pojazdów w akcji wezmą udział także: Instytut Transportu Samochodowego, Główny Inspektor Transportu Drogowego, PIMOT oraz  Firma Neptis S.A. - operator aplikacji Yanosik.

Zapraszamy na naszą Stację Kontroli Pojazdów przy ul. Obroki 140 w Katowicach

do góry
e-faktury Reklamacje